Sevilla zaproponowała napastnikowi rozwiązanie kontraktu

Sevilla zaproponowała napastnikowi rozwiązanie kontraktu

Tani Sevilla Koszulki piłkarskie bez dokonywania żadnych stałych transferów, odświeżyli swoją linię pomocy tej zimy. Podczas gdy Youssef En-Nesyri pozostaje stałym elementem, awans Isaaca Romero i wypożyczenie Alejo Veliza z Tottenhamu Hotspur wzmocniły ich szeregi, pomimo braku odejść. Rafa Mir od dawna łączony jest z odejściem z Sevilli, a letni podpis Mariano Diaza został zaoferowany w styczniu.

Former Tani Real Madrid Zestaw piłkarski dla dzieci Według doniesień, napastnikowi Mariano zaoferowano wzajemne zwolnienie z kontraktu w styczniowym okienku transferowym. Po rozmowie z menedżerem Quique Sanchezem Floresem, Mariano najwyraźniej znalazł w sobie wystarczająco dużo nadziei, by zdecydować się nie opuszczać klubu Tani Sevilla Koszulka piłkarska, gdzie pozostał mu jeszcze rok kontraktu.

Przez większość sezonu był niedostępny, notując asystę w 10 występach, ale łącznie spędzając na boisku zaledwie 297 minut. Cierpiący na zapalenie pochewki ścięgna podkolanowego Sanchez Flores przyznał na konferencji prasowej kilka tygodni temu, że Mariano "w zasadzie nie może się ruszać".

Po otrzymaniu obelg w mediach społecznościowych za zdjęcie, na którym wyglądał na bez formy, Mariano odpowiedział, że codziennie wykonuje podwójne sesje, ale nadal nie jest w stanie trenować tak, jak by chciał.


losangelesgalaxyfansclub

200 Blog posts

Comments